Bio

Witam,

Nazywam się Natalia Wójcik. Pochodzę ze Śląska, tutaj też głównie pracuję. Zajmuję się fotografią, marketingiem i promocją.

 Mam za sobą sesje produktowe i relacje fotograficzne setek konferencji, spotkań biznesowych i wydarzeń muzycznych na terenie całej Polski (na zlecenie i we współpracy z mediami ogólnopolskimi) m.in.:

Festiwal Tauron Nowa Muzyka w Katowicach,
Festiwal Selektor w Krakowie,
Off Festiwal w Katowicach,
Silesia Fashion Days na terenie Muzeum Śląskiego,
Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach,
Festiwal Audioriver w Płocku,
Festiwal Ars Cameralis,
Enter Music Festival w Poznaniu itp.

   Uczestniczyłam też w licznych warsztatach fotograficznych w Krakowie, Warszawie i Poznaniu z uznanymi fotografami m.in. Rafałem Maslowem, Jakubem Kaźmierczykiem czy Lidią Popiel.

Ponad 10 lat pracy w promocji i ze zdjęciami przyniosły mi doświadczenie i wiedzę z jednej strony na temat konsumentów, odbiorców, ich zmieniających się gustów i zwyczajów, z drugiej zaś - na temat kanałów promocji, prezentacji przekazu oraz tworzenia wartościowych treści bazujących na obrazie oraz odpowiednio przygotowanych w postprodukcji zdjęciach.

 Henri Cartier – Bresson (znany, francuski fotograf) powiedział : „Twoje pierwsze 10 000 zdjęć to twoje najgorsze zdjęcia.” Zapewniam, że pierwsze 10 000 mam już dawno za sobą.

Zapraszam do zapoznania się z wybranym portfolio w sekcji: realizacje.

Natalia Wójcik